| anonim_4396 a întrebat:

Pe site-ul edu.ro apar si clasele de mate-info-intensiv informatica? In ghidul de anul trecut apar 2 clase de mate-info simplu si una de intensiv informatica, adica 3 clase.Si acum pe site apar 3 clase de mate info dar nu zice nimic de intensiv informatica.Sunt toate clasele de mate info simplu sau e si una de intensinv info?
Sper ca ati inteles ce vreau sa spun.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sebipopescu1 a răspuns:

Nu, mi se pare ca se considera ca primii 30 sau ma rog cati elevi are o clasa intra la intensiv

| sebipopescu1 a răspuns:

Daca au coduri diferite si tu nu l-ai pus pe ala de intensiv, inseamna ca esti la mate info simplu