| Bogdan212243 a întrebat:

Salut TPU, as avea nevoie de ajutor, am 20 de ani însă până acum nu am avut relații serioase, nu știu cum sa încep unde sa caut și cum sa abordez o fata. Pe internet m-am resemnat deja, nici nu prea am un grup mare de prieteni prin care as putea sa cunosc pe cineva, ce ar trebui sa fac? Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pe internet nici nu te sfatuiescs a cauti, fiindca 99% este flirt, minciuna si pierdere de vreme.
Poti cauta printre prietenele prietenilor tai, printre fostele colege de scoala, vecine, colege de munca actuale sau chiar pe la cluuburile pe care le frecventezi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti vezi de viata ta si sa inveti sa faci bani multi.
Nu ai nevoie se femei, poti sa traiesti si fara femei sar fara bani nu.
Bani inseamna putere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Îți spun din propria experiență ca in mediul online am găsit opusul a tot ceea ce înseamnă seriozitate în materie de fete mai ales și am sfârșit dezamăgit

Dacă într-adevăr îți dorești ceva serios orientează-te spre realitate

Mult succes!

| freesextubelive a răspuns:

Bogdan... iesi cu amicii in oras la o cafea...socializeaza. pe internet slabe sanse sa gasesti ceva ok.

| gionygion a răspuns:

Nu cauta relatii pe net niciodata! gaseste o fata interesata in fizicul tau mai intai si restul vin natural, depinde si devarsta, dca vrei sa intreti o relatie sexuala cat mai rapid, incearca sa gasesti o fata cu experienta.