| ionutzzz7878 a întrebat:

Sunt cu o fata de 3 luni
eu pana acum am avut numai aventuri
sincer nu prea am experienta in "relatii serioase"
fata e virgina si o inteleg si o cunosc
ink nu am vb desp asta sau daca aduceam in discutie nu ca se supara dar zicea " hai termina sau chestii"
peste cat timp spuneti ca e bine sa ii spun serios. o pot astepta dar nu stiu cum sa ii spun si cum sa incep sa ii spun ca sa nu se supere sau sperie
nu stiu cum sa o abordez... aveti vreo idee cum sa o iau?

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Daca o iubesti, o vei astepta!

8 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Inseamna ca fata nu e pregatita nici macar pentru a vorbii despre subiectul asta. Tu trebuie doar sa fii mereu alaturi de ea, sa -o ajuti, sa o faci sa simta lucrul acesta, poti sa-i si spui ca orice ar fi esti alaturi de ea si daca are nevoie vreodata de cineva sa vorbeasca sa se consoleze sa apeleze la tine.Incearca.

| alexaaa a răspuns:

Nu trebuie sa iti alegi un moment.asteapta ca relatia voastra sa se "lege" din ce in ce mai mult.de multe ori, fetele se culca cu baietii doar pentru ca ei le cer acest lucru. daca de fiecare data cand incepi sa vb despre tema asta ea se enerveaza, incearca sa ast un pic, dai un pic de timp.vei vedea ca, daca ea va simti ca o intelegi, ea va fi prima care va face acest pas, fara sa ii ceri tuhappy

| EX a răspuns:

Disperatule(tu ramai virgin pa viata).

| Simonyka a răspuns:

Nici nu te gandesti la altceva dupa 3 lunistraight face

| Black a răspuns:

1. Cati ani aveti?
2. Daca nu vrea... las-o in pace! cand vrea ea iti spune. nu mai fi asa de disperat.
sau ce nu intelegi din " hai termina sau chestii"?

| Black a răspuns:

@ionutzzz laughing EX a inteles perfect... doar ca nu ai prins tu "poanta"

| ionutzzz7878 explică:

Exlaughing daca zici tu... tu nu prea citesti. nu am zis ca sunt disperat doar vroiam sa stiu daca e timpul sa ii spun. mai virginelhappy

| lifeismusic a răspuns:

Chestiile astea nu se prea discuta.adica...sa nu fie ceva robotic.
tea sfatuii sa nu o intrebi nimic.
dar sa faci ceva in asa fel incat sa vrea ea sa o faca
sau pur si simplu dupa inca cateva luni sa zicem de cunoastere
sa o inviti undeva sau sa gasesti un moment in care sa fiti complet singuri sa nu va deranjeze nimeni...
si sa o iei usor... sa incepeti sa va sarutati si asa mai departe
daca incepe cu lasa si de astea.
ai putea sai soptesti ca totul va fi bine si vrajeli de astelaughing
trebuie sai castigi increderea si sa o faci sa se simta sigura cu tine
mult noroc!