| darimarton14 a întrebat:

am si eu o problema. Vorbesc cu o fata de putin timp. Intr-o zi am invitat-o sa iesim in oras dar ea mi-a spus ca momentan nu vrea vreo relatie dar inca mai vrea sa vorbim. Mereu trebuie sa ma bag eu in seama cu ea cand ne scriem, mai povesteste si ea ce-i drept cand e vorba de un subiect care o vizeaza pe ea in special, mie imi pare ca nu are nici un interes fata de mine si tocmai din cauza asta as vrea sa incetez in a mai vorbi cu ea, dar pentru faptul ca tin mult la ea, nu ma simt bine si nu as vrea sa incetez sa mai vorbim.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Probabil ești prea prezivibil și plictisitor și de aia nu e prea interesată să vorbeacă cu tine. deja și-a dat seama că vrei relație de la ea și nici măcar n-ați ieșit... nici nu mă miră că și-a pierdut interesu, te vede ca pe un cățeluș pe care poate să-l aibă în secunda 2 cu 0 efort, normal că nu e interesată

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca fata nu te place incat sa te accepte de prieten, dar de plictiseala si poate pentru ca insisti, accepta sa discute cu tine, ca sa mai treaca timpul.
Daca tu vrei sa iti faci o prietena, cauta-ti o fata care sa te placa, ca la asta, este deja pierdere de timp.

| alina2k18 a răspuns:

Asa si intrebarea care e?

| ancaval a răspuns:

Multe cuvinte le repeți și obosești omul.

Termină cu ea. Gata. Caută alta. E simplu.

| darimarton14 explică:

Daca sa mai incerc sa continui sa vorbesc cu ea in ciuda faptului ca cel mai probabil nu mai are nici un interes fata de mine