| ano69 a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutor! m-am indragostit de o fata! Dar cu o luna inainte m-am despartit de prietena ei cea mai buna! si nu stiu ce / cum sa fac! e cam complicata treaba

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Si ce treaba are ea cu relatie dintre voi doi.

| haisanu a răspuns:

Eu am avut o situatie asemanatoare cu fostul meu prieten.Am fost cu el 10 luni si din senin s-a indragostit de cea mai buna prietena a mea, care se dadea mereu la el:@ si ne-am despartit, el s-a combinat cu ea; dupa o saptamana i-a dat papucii si a venit tot la mine pentru ca, chiar ma iubeste; deci eu iti recomand sa te gandesti ff bine daca o mai iubesti pe fosta ta prietena inainte sa faci un pas gresitwinking sa nu regreti pe urma cand o vezi cu altul.si cu siguranta prietenia lor nu o sa mai reziste asa mult, mai ales daca fosta ta iub inca mai te iubeste si tine la tine[asa am facut eu cu prietena mea si acum nici nu ne mai bagam in seamawinking
Sper ca te-am ajutat cu ceva..pa-pa:*

| ano69 explică (pentru haisanu):

Nu... chiar nu mai vreau sa fiu cu fosta... oricum multumesc mult!big grin

| Ebby a răspuns:

Pai. Fii sigur ca fosta ta prietena o sa-ti bage strambe. Mai bine, te mai gandesti thinking si daca tu chiar tii la ea. Fa ce ai de facut si cucereste-o tongue. Si poate. Te imprietenesti si cu fosta, cred ca ar fi mult mai usor ca cea de care iti place sa accepte sa fie cu tine (Daca se va intampla), daca si tu te intelegi cu prietena ei cea mai buna. Nu te preface tongue, fii tu! Sper ca te-am ajutat :*