| andreutzalala a întrebat:

Sunt intr-o treaba cam complicata... Am fost impreuna cu un baiat si m-am despartit de el ( el a suferit foart, foarte, foarte mult dupa mine cand m-am despartit de el) Iar acum m-am indragostit din nou de el, el acum e impreuna cu o alta fata si eu cu el suntem cam cei mai buni prieteni si el mai face glume gen : " dezbraca-te" si chestii de genu dar le zice la gluma. Intelegeti voi... Si eu chiar il iubesc pe el. Deci intrebarea mea este: Cum as putea sa fac sa ma placa din nou pe mine? Sau sa se desprta de acea fata nu stiu. Help me! Spuneti orice m-ar putea ajuta ca sa fiu cu acel baiat! Dau fundita! :*

5 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Doamne. suntem in aceeasi situatie. sau am fost ce sa zic, exact asa mi s -a intamplat si mie. scrie mi un mesaj sa vorbim si iti spun cam ce am facut eu. daca vrei :d sau lasa.mi id de mess si iti spun.pfffff

| Solitude15 a răspuns:

Pai el te iubeste am fost si eu in asa situatie asa ca ar fi bine sa-i spui tot ce simti lasa timiditatea introparte eu sunt sigura ca el te iubeste dar fiind impreuna cu acea fata el crede ca iti provoaca durere si vrea sa-ti arate ce ai pierdut funditahappy

| andreutzalala explică (pentru Solitude15):

Da,dar el chiar tine la ea si observ si eu din comportamentul lui ca nu ma place. Si a trecut 1 an si ceva de cand m-am despartit de el, si chiar nu stiu daca s-ar mai putea intoarce la mine. Multumesc oricum pentru. sfat!

| Solitude15 a răspuns (pentru andreutzalala):

Daca e asa atunci se vede ca nu te mai iubeste dar nu-ti pierde speranta caci undeva departe te ashteapta jumatatea ta perfecta si se gindeste cum arati si cine esti asa ca asta e rezultatul la ruga ta catre dumnezeu "izbavestene de cel rau" fundahappy

| DulceLup a răspuns:

Cica o fata ii spune unui baiat:
-Nu te mai da asa scump pentru ca te stiu de cand erai la reducere!
Dar baiatul zice:
-Trebuia sa profiti de oferta!
asa ca... unghia in gat!