| eubestme a întrebat:

as dori niste raspunsuri si metode de masturbare foarte eficiente. nu-mi dati raspunsuri de genul : fa-ti prietena. am prietena fac sex cu ea, ne masturbam impreuna. dar MIE IMI PLACE SA MA MASTURBEZ >SINGUR deci. vreau metode!

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Metoda clasica. Cand te masturbezi, pentru a avea o placere mai mare iti poti stimula prostata, apasand pe zona dintre finalul scrotului si anus, fie cu un deget in anus, adanc.

Mult succes! Placeri imense!

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Obsedatulelaughing prietenei tale ii place faptul ca te masturbezi singur?

| unknownn a răspuns:

Ce parere are prietena ca o inseli cu mana?

| CeInteleptul a răspuns:

Te uiti la filme porno si ii dai in cap!

| Vlad327 a răspuns:

In cazul tau cred ca deja a devenit o obsesie... Daca faci sex cu ea ce mai vrei?