| Eduard1994 a întrebat:

As vrea sa stiu din ce cauza a aparut o picatura de sange pe chiloteii prietenei mele. nu i-a venit menstruatia,s-a terminat duminica! a luat luni anticonceptionalele dar a luat si un antibiotic, asa ca marti ne-am protejat. ieri mi-a spus ca o dor sanii si ca i s-au intarit putin. azi am facut-o neprotejat pentru ca trecusera 3 zile de cand nu mai luase antibiotice. cand a ajuns acasa mi.a spus ca a gasit o picatura de sange pe chilotel. din ce cauza oare? credeti ca e o posibila sarcina?!

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poate ca acum i s-a rupt de tot himenul.

| Eduard1994 explică:

Nu,nu cred ca e asta...si-a inceput viata sexuala de ceva vreme, vre'o 2 ani si nu cred ca s-ar rupe tocmai acum.