| abstract56 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sami satisfac prietena in fiecare dimineata inainte de ore stau cu ea singuri acasa si vreau so excit sa se simta bine ce as putea sa fac nu vreau sa aud raspuns gen esti esti prost nu stii nimic etc... va rog

Răspuns Câştigător
| zone3 a răspuns:

Sunt fata deci cred ca te-as putea ajuta:*. Uite. dimineata trezesteo cu mangaieri, spune-i ca e frumoasa si sarut-o. Dupa aceea prin saruturi te joci putin cu mana pe coapsele ei, urci incet pe burtica apoi la sani asa usor. dupa acea poti sa te urci tu peste ea sa o saruti, sa cobori usor pe gat, apoi sanii, burtica siiii ai ajuns acolo jos. Te joci cat te joci cu limba ca sa uzi bine tot locul, dupa aia urci in sus din nou dar in acelasi timp te joci cu degetele si cu "aia mica a fetei". cand ai ajuns sus te pui normal peste ea, te sprijinesti pe maini si sti cei de facut! :* Mult succes la preludiu :* Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emanuel199333 a răspuns:

Eu zic sa nu fii cioban si sa sari ca animalul pe mainile pe ea...ia-o mai usor invatai punctele sensibile lucreaza si cu mana si cu gura in acelasi timp...winking si cand incepeti actul cu toate 3