| Snoooop a întrebat:

Scoala a venit si cu ea si colegii noi in clasa.(sunt cls a 6-a)Printre colegii noi care au venit se afla o fata ff frumoasa (cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o) e desteapta, de treaba si amuzanta.Din prima zi mi s-a parut de treaba..si am inceput s-o plac.Intr-o saptamana m-am imprietenit cu ea.O am pe facebook, vorbesc zilnic cu ea.Imi place ff mult de ea.(cand o vad simt fluturasi in stomac.),In fiecare zi ne jucam cu mai multi colegi adevar sau provocare.(o data ea a ales adevar, si eu am intrebat-o daca ii place de cineva.ea a rasp ca da.)s-a adaptat f bine in clasa noastra.O data cineva s-a luat de ea si i-am luat apararea si a spus ca e foarte dragut ce am facut.De fiecare data vorbesc frumos cu ea si o fac sa rada.(si ea chiar rade)happy In clasa ea cunoaste foarte bine o fata.(dar nu prea multi colegi(baieti)) intrebarea mea este :Oare ma place? Si daca ma place ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexutzaTaa a răspuns:

Mai baiete tu ar trebui sa-ii intri sub piele si s-o intrebi subtil daca ii place de tine si daca ea spune nu mai insista poate este timida pup sper ca te-am ajutat

| Snoooop explică (pentru alexutzaTaa):

Da sa stii sunt genul acela de copii timizisad

| alexutzaTaa a răspuns (pentru Snoooop):

Ma bucur ca te-am ajutat te pup si ai grija in continuare cum faci cu ea