| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,as vrea un sfat de la voi,ce ati face in locul meu.
In primul rand,eu doream sa-mi combin un coleg,cu o prietena,el nu prea avea tupeu,asa ca am hotarat o zi in care sa ne intalnim,sa nu incepeti sa spuneti,"Da cine esti tu de acu sa combini tu pe altii,ma tu ala profesionist",nu,el era mut,si eu ii mai dadeam sfaturi,in rest stateam retras,bun dar asta era planul,pana cand acea prietena,a venit la randul ei cu o alta prietena,pentru mine a fost ceva gen dragoste la prima vedere,ea mai tupeista ma lua de mana etc, dar asa din prima...ma gandeam ca face la misto,dar pana la niste faze,am observat ca, ma place...si ne-am sarutat.Cand am ajuns acasa,i-am povestit unui prieten pe care o stia,el mi-a spus ca e de aia care umbla din floare in floare,prima data l-am crezut, dar vad ca ea tot continua sa vorbeasca cu mine.Am intrebat-o pana la urma daca face misto de mine,ea zice ca nu,bine,ce ar putea sa spuna,"Da,te drek".Si aici e finalul povestii,deci ce sa fac, pe cine sa cred?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pe nici unul,
Fiind baiat trebuie sa ai incredere si in instinctele tale si ce daca sarea din floare in floare, daca tu esti floarea care i-a pus capac bravo tie si sa stii ca nu este iesit din comun sa te iei de mana de la prima intalnire. Daca este o poveste frumoasa las-o sa mearga, daca simti ca este altceva opreste-o. La un moment dat va trebuii sa-ti dai si tu seama cum merge cu relatiile astea.
Succes,

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca sa iti creziprietenul ar trebui sa te convingi de asta, intalneste-te cu fata si vezi daca e chiar asa, poate chiar s a indragostit de tine si chestia cu,, din floare in gfloare,, poate fi spusa si din invidie

| ciufuliiciii a răspuns:

Pe fata, cu ea te-ai sarutat laughing serios acum, nu-i crede pe altii, tine-o tot asa cu ea si daca se dovedeste a fi asa cum spune el, asta e viata o sa treci mai departe, macar o sa stii ca te-ai distrat si ca nu ai facut vreo greseala sa te desparti de ea din cauza altora, Baftaa :*

| denysukafrumusika a răspuns:

Nst..eu zic sa ii dai fetei macar o sansa iar daca mai multi iti spun k e de aia care umbla din floare in floare las-o balta!big grindar sa nu uiti k este si posibilitatea sa te iubeasca!happy