| FCMMM a întrebat:

Incep prin a povesti cele intamplate.

Prin 2012 am cunoscut o fata pe FB care locuieste la vreo 100 km de mine cu care am inceput sa vorbesc deoarece era prietena unui bun tovaras de al meu. Fata nu mi-a prezentat nici cel mai mic interes atunci cand am cunoscut-o si chiar faceam misto de ea pe acest subiect. ( sa nu uit... avem 14 ani toti 3: eu, ea si tovarasul).

Ii faceam diferite faze gen ca ma dadeam la ea, ii ziceam ca vreau sa fiu cu ea si dupa o lasam "cu buza umflata".Imi facea o mare placere sa fac misto de ea. ( urat, nu?).

Ma rog, intr-o zi o vad On si ma bag in seama cu ea si din discutie in discutie ajungem la un subiect: Sexul. Ea tot zicea ca e in stare sa isi piarda virginitatea cu mine, ca ma iubeste la nebunie si din astea.
Atunci zic in mintea mea "nebuna fata, ma mai freaca la cap dupa cate i-am facut?" ( sa nu uit sa precizez ca o injuram de tot neamul ei zilnic si ea tot ma voria).
De atunci am mai vorbit de cateva ori cu ea si parca incepea sa imi placa de ea ( nu stiu nici acum daca imi placea ea ca si persoana sau ea ca si posibil partener de sex).

In fine, ma bag din nou cu ea in seama si ma combin cu ea pentru a cincea oara, cu toate ca mereu facusem misto de ea in ultimele 4 dati.
Ma rog, de ceva timp ne intelegem cand vorbim si ea imi zice mereu ca ma iubeste si ca ar vrea sa fiu langa ea.
Precizez ca a fost mereu sincera cu mine si ca sunt 100% convins ca nu ma inseala (simt foarte bine aceste lucruri).

Acum vine intrebarea mea: Ce ziceti, ma iubeste cu adevarat sau se razbuna pe mine? Merita sa ma duc pana la ea?

Răspuns Câştigător
| iubesc a răspuns:

Buna. Dupa cate a indurat langa un nemernic ca tine si logic ca merita atat si mai mult. Schimba-te daca o vrei cu adevarat si nu iti mai bate joc sau fa misto de ea. Te iubeste fii sigur de asta.

| FCMMM explică (pentru iubesc):

Stiu foarte bine ca nu m-am comportat intr-un mod josnic. Mi-e scarba de mine.

| FCMMM explică (pentru iubesc):

Totusi, ea nu mi-a reprosat niciodata ce i-am facut. Auzeam de la prietenele ei ca e trista, dar nu credeam nimic.

| iubesc a răspuns (pentru FCMMM):

Tu cum te-ai fi simtit in locul ei? Cereti iertare de la ea si spune-i ca nu se va mai intampla.

| FCMMM explică (pentru iubesc):

Chestia asta am facut-o deja. Acum suntem impreuna si o iubesc foarte mult.
Eu ma intreb daca si ia ma iubeste si daca sa ma duc la ea si daca sa facem sex (partea cu sexul ma sperie).

| iubesc a răspuns (pentru FCMMM):

Si normal.

8 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu cred ca se razbuna pe tine...e sincera poate chiar te iubeste si are un suflet prea bun de ti-a acceptat atata bataie de joc, evident asa se intampla mereu cu persoanele bune. Cat despre tine...nu o meriti! Gandeste-te bine daca intra-devar vrei ceva serios cu ea daca nu lasa-o si nu mai fa misto de sentimentele ei, roata se va intoarece!

| rikkimady16 a răspuns:

Punete in locul ei. Ea te-a suportat pe tine atata timp cu toate toanele tale si toate "fitele" de baiat smecher si acum te intrebi daca merita sa mergi pana la ea. Normal ca merita, dar daca mergi la ea si apoi iti bati iar joc de ea atunci eu zic sa o lasi in pace. Oricum ai dat dovada ca esti un om de nimic prin comportamentul tau si saraca fata tine la tine. Macar daca ai intentii serioase schimbati comportamentul asta urgent si daca nu vrei decat sa te razi de cineva mai bine las-o in pace pentru ca nu e frumos sa te razi de o fata care chiar tine la tine...

Nu stiu cum poti sa te uiti in oglinda! Serios, daca te-ar juca una pe degete, asa cum o joci tu pe fata asta ti-ar placea? Oricum, roata se intoarce!

| FCMMM explică:

Sunt perfect constient de ce i-am facut. Oricum, timpul nu poate fi dat inapoi. Incerc sa imi indrept greseala, dar ce sa fac? Sfaturi?