| Cristyan21 a întrebat:

Aseara am avut un vis atat de frumos incat nu pot sa mi-l scot din minte,dupa cum stiti o sa inceapa scoala, eu ma duc in alt oras la liceu,deci am visat o fata numai tin minte exact cum arata dar stiu ca o chema Andreea si era fata visurilor mele sa zic asa, ea fiind impreuna cu mine, stiu ca ii placea mult de mine si mie la fel.Intrasem parca in camera ei si am inceput cu frech kiss dintr-o data intra in camera tasu si ne zice aveti grija ca daca vine maicata(a ei) si va prinde nu stiu cum o sa o scoateti la capat, dupa 2 min ne oprim, dupa un minut intra maicasa...si dupa o suna o prietena siii zice daca vrea sa iasa sa joace baschet si ea ma intreaba daca vreau sa merg si normal ca am vrut cand ajungem acolo erau toti colegii mei in clasa a-8a si profu de sport si maicasa unui baiat(stiu cam ciudat) si dintr-o data terenul de baschet se transforma in piscina si toti colegii au inceput sa ma unde si o lasasem pe ea sa stea cu prietena ei si dupa ce au terminat cu udatul am stat de vorba cu ei stiti si voi depanari de amintiri, dupa 20 de min ea a plecat am vazut-o ca plecase si m-am dus dupa ea n-am mai gasit-o si eram foarte trist, eram disperat si am gasit-o plangand si in acel moment cand am intrebat-o de ce a plecat m-am trezit cu o stare de bucurie ca am cunoscut-o si ca era iubita mea si cu o stare foarte deprimanta ca nu am aflat raspunsul...voi ce ziceti ce sa inteleg din visul asta(fara raspunsuri la misto)

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Ce sa inteleg bro. Visul e doar lucrarea inconstientului. Totul e posibil poate prin absurd o sa o intalnesti pe aceasta Andreea si in realitatea poate cu aceleași nume sau sub altul. Dar ca sa fiu sincer e doar un vis frumos. Acum bucurate de el cat mai poti ca dupa sa nu il uiti.

4 răspunsuri:
| getutageo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poate a fost doar un vis... ea era suparata ca ai lasat o singura!

| Sophieeeeeee a răspuns:

Parerea mea? E doar un vis. Si eu am visat odata ca un baiat din liceu (pe care il cunosteam) era iubitul meu, iar cand m-am trezit ma simteam foarte bine, chiar daca nu era adevarat. Baa, asa o fi visurile laughing

| NoisyDream a răspuns:

Din visul ala poti sa intelegi ca nu vei avea in viata ta o prietena ca ea daca tot stai sa postezi pe TPU ce ai visat big grin laughing)

| Fane96 a răspuns:

Forever Alone rolling on the floor