| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna am 2 prietene de la care mi-au spus ca plac un baiat pentru-ca, stiu ca eu nu rad de obicei de probleme si le-am spus, de cine im place, dar o prietena ca am spus doar uneia (mie mai apropiata) ca zice ca ii urat si de azi nu m-ia mai placut si astazi o superrrrrrrrr! fitoasa se tot ea de mine si zice sa tac si din astea ma daca ma pun sa dau in ea sa nu vine cu maicasa la scoala si, i-am zis lui mama sa im faca si mie operatie la, apendicita (ea are si din asta nu o bat) Si a intrat (noi eram in sala de sport)
eram in cum sa va zic eu o camera unde ne schimbam si noi eram pe capra (nu la capra o capra stiti de aia, care sari pe ea si a inceput sa im zice nu stiu ce si cum si a intart si le-a zis sa ma lase in pace (baiatul ala) si din astea.
Si cand alergasem mult ma durea intr-un loc jos in partea dreapta langa burta nu stiu cum sa scriu sa va explic de fapt rau abia ma puteam sa ma tin pe picioare si eram pe scaun si tot ziceam "sa im bag picioarele" si el m-a intrebat ce ai patit si acum intra adevarata confesiune care nici eu numai stiu daca il mai plac si a doua prietena a zis ca la placuto in clasele 1-4 si apoi nu din cauza ca il tot batea (adica am fost un gen putin) laughing)) ( ea vine din clasa -c- si noi eram la a si ne-am unit) eram asa un pic geloasa si acum nici numai stiu ce simt straight face

Nu am scris indescifrabil ca va voi arata intrebari care sunt mai rau ca ale mele deci va rog nu intelegeti va rog nu raspundeti ca mie rau si mai si suchid. Si apropo
Suchid si cand suchid ma doare foarte tare in burta de ce? DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Am citit prima propozitie si n-am inteles nimic laughing straight face rescrie

| Buttercup30 a răspuns:

Ma fatita, cand povestesc eu o intamplare, nu intelege nimenbi nimic.si trebuie sa expli de 4 ori. dar la mine nu se intelege pentru ca nu stiu sa explic, nu pentru ca nu stiu sa scriu.
te rog eu mult, mai incearca cu cartea de romana. Fa tu asta pentru mine!

| Buttercup30 a răspuns:

Aa stai, si de de aia "fitoasa" da-i in gura! laughing

| Chyntia a răspuns:

Deci te rog frumos sa mai scrii odata eu nu inteleg nimic de la dragoste ai ajuns la capra apoi la sinucidere apoi la sughit scrie te rog descifrabil pentru ca nu vei primi niciun raspuns big grin