| DenisRe a întrebat:

Salut TPU. Aseara am visat pe fata de care imi place dar ea din pacate nu ma place dar mai vorbim noi asa foarte rar pentru daca ii dau mesaj ori imi da seen ori imi raspunde peste 1 sapt. Am nevoie de ajutor si sa imi zica cineva ce pot face, am uitat sa mentionez e fata de la mine din clasa, o plac foarte mult...

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai urmatoarele variante posibile (ca este clar ca ea nu este interesata de tine):
-continui ca pana acum, si nu rezolvi nimic;
-uiti de ea.

| Crackman a răspuns:

Cauta pe alta

| mastadont a răspuns:

Singurul lucru pe care îl poți face e să uiți de ea și să-ți cauți alta, e clar că nu te place și atunci n-are nici un rost să mai încerci.