| SoapMactavish23 a întrebat:

am niste dubii. In fine, inainte vorbeam cu o fata despre anumite subiecte cu orele, dar acum simt ca ma cam evita, adica eu ii dau mesaj, imi raspunde da dupa ce vorbim putin imi da cu seen. Nu stiu daca chiar ma evita sau nu stie ce sa mai zica, am nevoie de niste pareri.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu vrea sa vorbeasca cu tine, nu mai insista degeaba. O plictisesti cel mai probabil, nu e interesata de tine.

| anss23 a răspuns:

Daca e mai timida e posibil ca nu mai stie ce sa zica si ii trebuie mai mult timp pentru a se gandi la ce sa raspunda. Sau poate pur si simplu e mai ocupata/preocupata de ceva si nu mai poate fi asa activa online.

| Brigi1998 a răspuns:

Păi dacă și în realitate te evită, e sigur că nu vrea să vorbiți, sau poate e foarte ocupată fatalaughing