| Maxnonymus a întrebat:

Asta e o intrebare adresata in mare parte fetelor.
Ce parere aveti de baietii cu patratele? De exemplu vara cand vedeti la plaja un baiat cu patratele sau la un meci de fotbal un baiat fara tricou pe el si cu patratelele la vedere cum vi se par?
Va incita chestia asta? Adica simtiti o atractie fizica?

8 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

E evident ca fetelor le plac patratelele... Unora le plac foarte mult, altora mai putin, unele sunt indiferente si ciudat(crezi sau nu) unora le plac barbatii cu burta...

| RAY a răspuns (pentru TitiDrLove):

Daca are banii trecem peste toate

| PsychologistT a răspuns:

Mie imi plac baietii facuti, dar sa nu fie exagerati.
Arata bine un tip lucrat, e apetisant sa vezi asa ceva.

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Da logic, carei fata nu-i plac! Dar nu conteaza asta in totalitatea, doar aceiasi chestie e si la voi baietii, normal ca va atrage o fata cu forme si bine facuta decat una mai plinuta sau una schiloada fara forme.winking

| Yay000 a răspuns:

Da i like this.E logic, denotă că eu n băiat stilat şi are grijă de el :*.

| aliali61 a răspuns:

E aceeasi chestie ca la voi(daca esti baiat) ..gandeste te si tu ce „simti„ cand vezi o fata frumoasa la plaja(cu forme) si cand vezi o fata mai grasalaughing. care te atrage. normal prima data te uiti la aspectul fizic. chiar daca multi dintre noi nu recunosc asta si spun ca nu au nevoie de frumusete ci de suflet.

| Maxnonymus explică (pentru aliali61):

Cum adica daca sunt baiat?
Ce te face sa crezi ca nu sunt baiat?

| RAY a răspuns (pentru aliali61):

Mare dreptate ai bravo like asa e cu toti ne uitam la fizic dar inventam povesti care se potrivesc asa zisei moralei societati in care traim, pshiologie inversa