| AllexXtreme a întrebat:

Salut TPU, astăzi am avut o durere la testiculul drept si mi s-a si umflat am pus mâna pe el si se simte ca o bilă de fier, dar acum si-a revenit la normal. Stiți de la ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o durere la testiculul drept ...de la ce ar putea fi?"

du-te la un MEDIC să te consulte, nu merge așa cum ai vea tu (online în orb)

| Emilian65 a răspuns:

Medicul urolog este cel care-ti va spune care sunt cauzele durerilor de care vorbesti tu. Deci, consulta un medic urolog.

| Goete a răspuns:

Fa-ti laba mai des

| StefanIlAreMare a răspuns:

Sa nu il atingi cu mana, ca sunt sanse sa ramai cu el in mana