| CoOoLLa a întrebat:

Salut TPU,astazi am vb cu o fata pe facebook care a zis sa ne cuplam,eu i-am zis ca vreau,si trebuie sa ne intalnim, dati.mi un sfat ce trebuie sa fac in prima intalnire cu ea...[e a doua relatie..prima a fost foarte scurta.] Va rog dati.mi un sfat.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu ai propus si ea a acceptat sa va cuplati, fa rost urgent de o camera, doar ai intrat pe Dragoste si Sex. Nu asta doresti?

| CoOoLLa explică (pentru neutrino):

Nu,pai nu aveam unde sa pun asta...la relatii nu exista laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule O_O Vrei sa te intalnesti cu o fata in REALITATE pe care de-abia ai intalnit-o pe facebook? straight face Scuze ca zic, dar tu esti normal la cap? straight face Cine stie ce se poate intampla? straight face Viata ta ar putea fi in joc aici, daca deabi ai intalnit-o straight face Singuru sfat pe care ti-l pot da e sa nu te duciwinking

| Uraniu a răspuns (pentru anonim_4396):

Putin cam paranoic, nu crezi?
On-topic, fii tu insuti.

| CoOoLLa explică (pentru anonim_4396):

Nu frate o cunosc si de afara..stiu si la ce scoala e. happy stiu si unde sta.dar nu prea ne.am intalnit pana acum..pe afara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoOoLLa):

Oh laughing Asa mai merge tongue Am crezut ca de abia ai intalnit-o happy Scuze tongue Poi... Fi tu insuti, nu incerca sa o impresionezi, pentru ca daca incerci asta, o sa te faci de ras la un moment dat tongue Doar intreb-o chestii amoroase de genu': "Ai vrea sa bei un suc? Mi se pare ca iti e cald, si as face orice sa te simti mai bine" tongue Multa bafta cu ea big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Huooo de cand au voie bunici pe internet?

| NnDWtf a răspuns:

Pune-i zgarda si tine-o in lesa. Plimb-o putin si du-o acasa.

| vampir004 a răspuns:

Pai,fi doar tu, adica sa fi sigur pe tine cand vorbesti cu ea, sa nu te dai tare casa fi atragator ca nu o sa-ti prea iasa, asa ca fi doar tuwinking