| Addy666 a întrebat:

Astazi m-am masturbat ( baiat ). Totul a fost normal, dar la final a iesit foarte putina erectie ca pana acum. Si am mai observat ca am si testiculele putin lasate fata de cum erau pana acum. Plz HELP! Dau funda

Răspuns Câştigător
| ceachi1 a răspuns:

N-ai fost excitat destul happy happy happy happy happy
happy happy

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce ti-a iesit "putina erectie"? Poate vrei ca ti-a iesit "putina sperma". Asta din cauza ca te masturbezi in exces. In legatura cu testiculele lasate iti spun ca tot din cauza masturbarii excesive le aveai lasate. Sfatul meu este sa te lasi de masturbare sau sa o faci mai rar ca sa nu mai ai asemenea probleme.

| Addy666 explică (pentru Emilian65):

Mersi... Dar va fi asa si in continuare?

| Addy666 explică (pentru Emilian65):

Mersii. Dar, v-a fii asa in continuare?

| Addy666 explică (pentru Emilian65):

Mersii, dar v-a fii asa in continuare?

| Seba2013 a răspuns:

Cand ai spus, ca a iesit foarte putina erectie, ai gresit.
Trebuie sa spui EJACULARE.

Oricum Emilian65 te-a inteles, ascultal, care zice bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"A iesit foarte putina erectie ca pana acum", fraza asta m-a dat peste cap.

| g4mma a răspuns:

Si ce vrei? sa ti le ridicam noi?

| Silviug a răspuns:

1. Penisul e in moarte cerebrala...
2. Cat poti da pe laba daca ti-a iesit putina sperma...