| anonim_4396 a întrebat:

Bolile cu transmitere sexuală se pot transmite şi prin sex oral?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se transmit la fel de usor si rapid prin toate felurile de sex neprotejat, atat sex oral cat si anal, ca de vaginal stii.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

DA

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele DA. Pot fi transmise si prin sex oral. Din nefericire. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Catrice a răspuns:

Nu, doar prin toate formele de sex existente.

| Uvox a răspuns:

"Bolile cu transmitere sexuală se pot transmite şi prin sex?"
Evident ca nu. BTS se transmit doar prin e-mail.
happy

| Rux04 a răspuns:

Salut. Da, se pot transmite.

| Jok12345 a răspuns:

Da, se transmit, poate nu cele mici, daca ai noroc poti sa scapi de vreo una, dar cum ar fi Sida, aceasta sigur se transmite. Sfatul meu e sa bagi de seama cu cine faci si câtă igiena este, sa fii atent in ce gură ti-o bagi.

| Clau737373 a răspuns:

Depinde