| Ccristina2000 a întrebat:

Bolile cu transmitere sexuala se pot lua prin sex oral?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sanse destul de mici nu prea se ia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai ghicit, bravo!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Celcestietot a răspuns:

Categoric, ca daca nu se luau pe cale orala, nu mai aveau cei de la medicina materie in plus.

| CodrutElian1990 a răspuns:

BTS se transmit prin orice fel de contact sexual, daca organul supus penetrarii are leziuni, chiar infim de mici. Unele se pot ransmite si prin sarut.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pe net poti sa comanzi carti de educatie sexuala care sunt atat pentru copii cat si pentru adulti, le cumperi si inveti. Si cu voce tare citesti dar un pic mai incet sa nu te auda vecinii si uite asa inveti iar la final nu mai pui intrebari pe TPU.

Nu fi prost caci e un simptom periculos https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se pot lua.
https://bit.ly/2B0XOUZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Nume6 a răspuns:

Clar, trebuie educatie sexuala in scoli.

| whatisthis19 a răspuns:

Normal

| Lule a răspuns:

Da

| Katte a răspuns:

Clar

| Shaormar696969 a răspuns:

Da, da sunt sanse mici.