| Rolikeeeeeee a întrebat:

Ce inseamna daca o visez pe fata care imi place si ea spune ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o visezi des, înseamnă că ocupă un loc important în viaţa ta, în conştientul şi inconştientul tău, ceea ce ne-ai şi confirmat. E normal când eşti îndrăgostit.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Înseamnă că te gândeşti la ea des.

| Bubulin4ik a răspuns:

Buna!
Deci pot fi 2 variante, ori tu te gindesti prea mult la ea, ori ea la tinetongue
:*:*:*

| Azµre a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că eşti atât de disperat şi de obsedat încât necesiţi urgent să fii consultat de un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te gândeşti prea des la ea, de aici şi visul.
Te pup!

| boylivgume a răspuns:

Cand visezi pe cineva de foarte multe ori, inseamna ca acea persoana ocupa un loc foarte important in viata ta, insa tu spui ca ea ti-a spus in vis ca te iubeste, asta ar putea fi un semn ca si ea te place, zic si eu.

| TepesStyle a răspuns:

Eu am visat ca faceam sex cu o fata pe care nu o suportam si acum suntem bff laughing