| sweetgirl24 a întrebat:

Buna!
Inseamna ceva daca visez ca doi baieti ma plac si unul dintre ei chiar imi spune asta? Pe cel care imi spune ca ma place il plac si eu, dar cu celalat n-am nici o legatura! Inseamna ceva?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| sefwefhiff a răspuns:

Subconstientul tau incearca sa iti spuna ceva laughing

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Nu inteleg ce e asa amuzant.

| sweetgirl24 explică:

ℭapone inseamna ca m-am stricat la cap...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughing

| BestFeeling a răspuns:

Nu. chiar nimic. e doar un vis agitat. mai linisteste-te cu "rolling on the floor" ca nu-i nevoie de 5.