| Rosalieee a întrebat:

Ce inseamna daca il visez pe un baiat care nu imi place?happy

Răspuns Câştigător
| Mollort a răspuns:

Asta inseamna ca poate ca il iubesti sau el te iubeste oricum nu toata lumea are vise cu persoane care sunt neiubite oricum asta inseamna ca ai sentimente pentru el! FUNDA!

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vei avea parte de el! Sigur! Dar de ce-l visezi? Nu cumva te culci cu gândul la el?

| mona a răspuns:

Absolut nimic...

| DenisaMetal a răspuns:

Nimic, visele se formeaza subinconstienta.

| ღDiissyღ a răspuns:

Ia gandeste'te mai bine... poate il placi si nu iti dai seama

| Oanaa93 a răspuns:

Imaginatia ta se distreaza pe seama ta happy

| Adelle13 a răspuns:

Asta mi-s-a intamplat si mie. Inseamna ca o sa fi cu el... funda plz