| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie balanta-leu? Ce se potriveste cel mai bine cu balanta si de ce?

Răspuns Câştigător
| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
La mine tata e balanta si mama e berbec. Zicea mama ca a si citit intr-o carte ca se potrivesc f. bine. Balanta e un semn de aer iar berbec semn de foc, cand bate vantul, focul se inteteste. Ti-as sugera o posibila relatie cu zodiile de foc. big grin
Pa, pa. Funda?

10 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Bai eu sunt gemeni si prietena mea taur. si se spune ca nu ne potrivim. dar suntem impreuna de 1 an si 8 luni si ne iubim ca in prima saptamana.

| Alcatel a răspuns:

Intreab-o pe Neti Sandu.

| dPrB a răspuns (pentru Alcatel):

E mama ta?

| Alcatel a răspuns (pentru dPrB):

Al naibii copil, le stie pe toate…stai sa vezi cand o sa fie soacra!

| Alcatel a răspuns (pentru dPrB):

Scuza ma ca nu am vazut inainte ca ai doar 15 ani. Mai bine du te si citeste o carte, copile!

| dPrB a răspuns (pentru Alcatel):

Si te simti depasit de un copil de 15 ani?

| Alcatel a răspuns (pentru dPrB):

Nu e cam tarzie ora asta pentru tine?

| dPrB a răspuns (pentru Alcatel):

De ce? Pe tine la ora 22:00 te punea mamica-ta sa dormi?sad

| Alcatel a răspuns (pentru dPrB):

Zic sa ti vezi de mucii tai si sa mai pui mana pe o carte de bune maniere.MA rog, orice carte cred ca te ar ajuta.
Ma ta a murit de tot repeti cuvantul 'mama'?

| dPrB a răspuns (pentru Alcatel):

Din cate vad te supara ca ma iau de ma ta. Probabil inca mai iti ti mana la sanul eisad