| IoanaVasile12 a întrebat:

Salut, TPU ce pastile pentru pofta sexuală ar trebui sa iau dacă ar exista la farmacie ar fi super și cât de scumpe credeți ca ar fi (sunt față)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te mai reglează pe partea asta anticoncepționalele, sunt multe femei cărora le dispare chefu de sex de la ele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce față? De masălaughing

| IoanaVasile12 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Voiam sa scriu față dar autocorectorul

| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista pastile care sa te faca sa ai chef de sex. Exisa pastile cum e viagra care sustine erectia si niste chestii la voi care va fac sa va udati dar nu exista nimic care sa te faca sa vrei sa faci sex.

| Floridori a răspuns:

Exista in farmacie mai multe tipuri, printre care si unele care sustin ca ar fi 100% naturale iar pretul lor este cuprins intre 30 si 200 RON, depinzand in parte si de numarul de capsule.
De altfel, poti gasi si pe internet, dar cel mai bine ar fi sa mergi la o farmacie si sa ceri preturi si pareri in functie de nevoile tale.Sunt unele care se elibereaza numai cu reteta, de exemplu.
Daca iti este jena sa nu te auda si altii, atunci incearca sa astepti pana ramai doar tu sau scrie pe o hartiuta ce iti doresti si inmaneaza-i-o farmacistei.
Numai bine!

| tzionut a răspuns:

Cea mai buna pastila este un partener de care esti atrasa.