| monkey_4272 a întrebat:

FUNDITA! As vrea sa iau niste pastile pentru slabit dar nu foarte scumpe. Care credeti ca ar fi bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in niciun caz. 90% dintre cei care au incercat au pus la loc sau chiar dublu kilogramele in plus.
Iti recomand sa mananci mult mai putin si sa mergi la aerobic macar de 2 ori pe saptamana. Daca nu slabesti 10 kg in maxim 2 luni sa nu imi mai spui pe nume laughing.

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu iei pastile, pentru ca nu stii sigur daca da rezultate si te poti trezi cu efecte secundare. cel mai bine fa sport si manaca sanatos si echilibrat. bafta!