| MariaIoana15 a întrebat:

Am purtat vara aceasta niște papuci și mi s -a facut o rana pe picior. Am fost la farmacie, mi-a dat apa oxigenată și niște pastile de pus acolo, am pus, mi s-a facut coaja dar astăzi am purtat niște sandale și din nou am avut puroi. Credeți ca ar trebui sa merg la spital? Și dacă as merge, m-ar durea dacă m-ar curată, cu pensete? Funda va rog!

Răspuns Câştigător
| SynapseNinja a răspuns:

Personal, îți recomand să te duci la spital, la medicul de familie sau la secția urgențe a spitalului județean a județului în care te afli. Sincer, nu sunt medic și nici nu am pățit așa ceva ca să știu dacă doare sau nu.

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sa mori in chinuri groaznice daca asta iti este principala preocupare!winking Am banuiala ca te preocupa sanatatea; asa ca mergi la medic si o sa fie bine!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Tu esti sănătos la cap? Ce raspunsuri sunt acestea? Miștocarule.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Wow! mishtok cuprins al intrebarii initiale : "Credeți ca ar trebui sa merg la spital? Și dacă as merge, m-ar durea dacă m-ar curată, cu pensete?"
De la cap mi se trage; dar tie!?