| Kenveloooo a întrebat:

, Cel mai bun prieten al meu s-a despartit de iubita lui din cauza mea, adica iubita prietenului meu ii place de mine si eu sunt cam atasat de ea, iar prietenul meu mi-a zis ca daca voi sta cu ea nu va mai vb cu mine nici odata, ce sa fac? Pe cine sa aleg?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea a facut la fel, si nu am ales pe nici unul, dar i-am spus; asa vei voi sa faci toata viata. eiii de unde stii? la cativa ani a fost prinsa de barbatasu in pat cu altul, s-au despartit si ea intrand in depresie s-a spanzurat.asta nu e hapy end. daca tu vrei sa-ti construiesti fericirea pe nefericirea altuia, subreda temelie ti-ai ales, si statornica tovarasa.maine va vedea pe altul mai ceva decat tine si se va atasa de scula aluia, doar asa de divertisment.

| corhaz a răspuns:

Daca intrebi ca pe cine sa alegi nu esti prieten adevarat.ar trebui sa stii pe cine alegi

| MNQ a răspuns:

Alege prietenul!
Gandeste-te doar cum acea fata il paraseste pe prietenul tau foarte usor, la fel poate face si cu tine, fara nici o retinere!

| GeeOrGiAnnAaA a răspuns:

Părerea mea este să îți alegi prietenul cel bun. fete găsești la orice colț de stradă. prieteni buni. rar găsești!