| Отilia a întrebat:

. Salut TPU. 'cina ma ajuta si pe mine' acum cateva zile mi-am facut un nou id de yahoo. toate bune si frumoase pana intr-o zi ca nu am mai putut sa adaug pe nimeni in prieteni. si chiar daca ii adaugam. aparea imediat la "adress book". sau cand scrieam id-ul la persoana respectiva si dadeam. next. next. apoi cand la finish imi dadea erroare. cum ar fi
" Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later."

. Si am avut multi' messul. l-am instalat din nou si tot nu`mi merge. apoi am instalat un messenger simplu si tot nu`mi merge. mi-am facut un id nou.si tot nu-mi ese. happy ce sa fac? crying

Funditaa!
Si scuzati categoria. :-

1 răspuns:
| Ad3 a răspuns:

O sa-si revina e de "ei". vezi ca poti adauga numei 5 id-uri pe zi!