| Doηηa a întrebat:

De ce atunci când vreau să bag o persoană în lista de messenger îmi spune "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger list later", deci nu merge (id-ul este nou făcut).

Răspuns Câştigător
| lyon7777 a răspuns:

Nu este problema cu id-ul este mai degraba o problema cu verificare id-ului pe care il introduci.Aceast mesaj apare de obicei cand incerci sa bagi mai multe id-uri unul dupa altul.Incearca sa bagi intr-un timp mai lung de timp un id nou in lista. te astept cu funda sau macar sa-mi spui daca te-a ajutat raspunsul meu.