| Andrei_Daniel_1997 a întrebat:

de curand mi-am facut id nou, si daca cineva ma baga in lista dau accept, dar la mine in lista nu imi apar oamenii on in schimb la ei in lista sunt on. Ii am la Adress Book si daca vreau sa le scriu ii am ca si cum le-am dat delete. Daca vreau sa adaug pe cineva in lista imi spune urmatorul lucru : Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later. Am stat destul timp si tot la fel este. spuneti-mi ce sa fac sa rezolv chestia asta. sa-i am pe toti in lista, DAU FUNDA! Please help!

Răspuns Câştigător
| CocoM a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic... Mess-ul accepta doar 5-10 contacte pe zi! Nu mai multe. Este o eroare atunci cand bagi mai multe persoane. Si. sigur nu ai facut schimb de liste? Sau macar ti-a intrat vreun contact in lista?

2 răspunsuri:
| CocoM a răspuns:

Mess-ul accepta sa bagi decat 5-10 contacte pe zi. Asteapta cateva zile si ei vor intra in lista tawinking.

| Andrei_Daniel_1997 explică (pentru CocoM):

Dar, There was an error in the server while trying to add a contact, please try again, la asta ce sa-i mai fac? ca am incercat si tot nu merge.

| CocoM a răspuns (pentru Andrei_Daniel_1997):

Nu stiu cum sa-ti zic... Mess-ul accepta doar 5-10 contacte pe zi! Nu mai multe. Este o eroare atunci cand bagi mai multe persoane. Si. sigur nu ai facut schimb de liste? Sau macar ti-a intrat vreun contact in lista?