| cataliinuul a întrebat:

cine imi poate spune care e cea mai buna modalitate prin care sa i spun unei fete ca o plac? (am 16 ani)

Răspuns Câştigător
| Metalerele5 a răspuns:

Depinde mult de cum esti tu. Daca esti mai timid si iti este mai greu sa fii direct, poti sa incepi prin a-i face complimente sau prin a-i aduce cate o floare. Ideea e sa reusesti cat mai mult sa atragi atentia (intr-un sens bun, bineinteles, si sa te apropii de ea, iar daca lucrurile evolueaza bine, intr-un timp destul de scurt, cand va cunoasteti deja de ceva timp, poti sa ii spui simplu: "esti o fata deosebita si imi placi mult, nu ai vrea sa incercam sa fim mai mult decat prieteni?" Multe fete apreciaza sinceritatea si curajul la un baiat, asa ca ia-ti inima in dinti si abordeaz-o! Bafta! big grin

2 răspunsuri:
| hoolygan a răspuns:

Te duci la ea frate o tragi de-o parte si ii spui. bafta

| Ioan_Moise_Sava_1976 a răspuns:

Invito an oras dac suntei amandoi an acel orassh ea niste flori trandafiri rosii m ai exat si invit-o sa vb cu ea fara ac ea sa stie ce ai de gand sa faci atunci o antrebi vrei sa fii iubita mea? si dac vei primi un raspuns negativ nu te lasa ca fata asta asteapta reactia ta! Ati doresc succes