| TonySzabo a întrebat:

Colega mea de banca se comporta de parcă m-ar plăcea, mă refer la "Limbajul non-verbal", adică în ora sau in pauza când stăm in clasa întinde picioare spre mine (ceea ce înseamnă ca este interesata de mine) sau îmi imita poziția, se uita la mine de multe ori, se joaca cu parul când sunt lângă ea, si mereu încearcă sa discute cu mine sau sa îmi atragă atenția. Voi ce spuneți? Ma place sau nu? ( menționez ca si eu o plac cat de cat)

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Da, te place. Ai descifrat toate semnele laughing.

>> o plac cat de cat
Asta e nasol pentru ea.

Asa scoala faceti voi? Cand am facut eu scoala de ce nu era asa? rolling on the floor

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si asteapta sa te joci si tu cu parul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vacanţă?