| 123321Marius a întrebat:

Imi place de o colega din clasa de la mine dar nu stiu daca si ea ma place. Ea mai vine pe la mine la banca se joaca cu parul meu imi mai da o palma ca sa-mi atraga atenti. Eu o plac foarte mult si nu am curaj sa vorbesc cu ea. Imi puteti da niste sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Misca-te repede, daca nu faci nimic va crede ca nu te intereseaza si va trece mai departe. Propune-i sa o conduci acasa dupa ore. Daca nu stii ce sa vorbesti cu ea, o intrebi mai mult despre ea. Fa-i complimente discrete si sincere. La sfarsit ii spui ca trebuie sa mai faceti asta, ca te-ai simtit foarte bine cu ea happy

| 123321Marius explică (pentru SkyPilot):

Aici car cam fi o problema happy acea fiind ca sunt timid

| SkyPilot a răspuns (pentru 123321Marius):

Nu ai absolut nimic de pierdut. Actioneaza!
Iti mai amintesti cand te-ai aruncat pentru prima data in piscina? Exact asa este si acum.

5 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Vorbește până nu o pierzi, fata simte! Te place, este atrasă de tine dacă tot ea vine la tine, înțelegi?

| 123321Marius explică (pentru BeckhamRZM):

Nu prea inteleg as dori ceva mai concret

| BeckhamRZM a răspuns (pentru 123321Marius):

Fata vine la tine, ceva de admirat pentru că nu multe fete fac asta. Și chiar trebuie să profiți de șansa dată, altfel, vei rămâne cu buza umflată.