| MotoKatâr a întrebat:

Cred ca am o problema cu fetele. Mereu când dau un " Bună " pe Facebook fetelor drăguțe primesc seen. Dacă dau un " Bună " unei fete mai puțin frumoasa aia îmi răspunde a dracu laughing). Ce sa fac ca sa pot sa-mi fac o iubita frumoasa?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu esti un tip care sa atraga sexul frumos nu ai ce face asta e, daca ai banii va sta una pentru banii tai doar, atractia e involuntara, uite un tip frumos http://akphoto3.ask.fm/......l/file.jpg

fetelor frumoase le plac barbati frumosi e ceva normal asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa perseverezi in continuare, sa cauti iar si iar, neincetat, atat timp cat va fi nevoie chiar cu riscul de a imbatrani, fiindca nu-i asa? o fata frumoasa merita asa ceva. big grin

| Staind a răspuns:

Sa fii sexos.
Aparent, nu esti, daca iti da doar seen.
Scz.

| ClaviusLord09 a răspuns:

Nu exista fete dragute. Doar panarame, pline de rahat si infumurate.
Trebuie sa citesti mult ca sa te convingi singur.

| wintersvibe a răspuns:

Sa cauti fete in viata reala nu pe Facebook,