| edjhnsd a întrebat:

Cred ca ati auzit de prezervativele,, My size". Stiti daca sunt bune? Daca sunt rezistente?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele mai de calitate prezervative comercializate in Romania sunt Durex, restul cum iti e norocul cu ele

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste si tu Durex cum o fac marea majoritate. Sunt testate verificate si agreate de marea majoritate. Poti face chiar tu experimentul folosind ambele marci. Spor la sex. Iti vand un pont, poate incerci cu ovulele spermigene. Sunt cam la fel ca pret.

| edjhnsd explică:

Si sa-mi spuneti, va rog, daca sunt groase si chestii de-astea. Multumesc! Ofer FUNDA!