| AnnaBannana a întrebat:

Salut,TPU! Cred ca unui baiat ii place de mine, dar nu sunt sigura.As dori sa stiu si parerea voastra.
Intr-o zi,stateam cu niste colege, iar eu staeam cumva cu spatele.Pe la spatele meu a venit baiatul respectiv.Eu habar nu aveam ca el este in spatele meu.Deodata,m-a luat de gat si m-a imbratisat.Nu stiu de ce, m-am inrosit la fatahee hee...
Intr-o alta zi eram cu niste prietene.Deodata a aparut acel baiat si s-a repetat faza cu luatul de gat,dar de data aceasta fata mea a ramas de culoare albahee heeApoi,m-a intrebat ce fac(el nu prea baga in seama fetele)
Mereu el ma face sa rad,iar atunci cand nu reuseste,se straduieste si tot ma face sa rad(eu sunt o fire serioasa).
El este mai rebel,sa spun asa...
Voi credeti ca ma place sau doar face misto de mine? Va rog,nu luati in ras intrebarea!
Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De placut te place, dar inca nu este in stare sa-ti si spuna cat esti de frumoasa pentru el, apoi sa te invite la un suc.

2 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Da, cred ca exista o atractie intre voi, cel putin fizica. Totusi, baietii fac astfel de gesturi si ca sa se distreze cu fetele, "sa le incerce", sa vada cum reactioneaza, etc... Pot exista multe motive. Daca I-ar placea cu adevarat de tine, cred ca te-ar invita undeva, sau ar face tot posibilul sa fiti singuri si sa discutati.

| RoDanny a răspuns:

Cati ani are acel baiat ca eu cred ca e "drogat" sa te ia fara motiv de gat?