| Hellen456 a întrebat:

Salut lume, este vorba de un baiat de la mine din liceu, se holbeaza la mine ore in sir asta imi da de inteles ca ma place si nu ca m-ar deranja da nu vine sa vb cu mine sau nu face nimic altceva si la un moment dat stateam si am gandeam daca asta e doar un joc si un prieten de ai lui m-a vazut si a crezut ca sunt trista si apoi il trimte pe prietenul ala la niste colege pe care nu le halesc si sentimentul e reciproc si nu stiu ce le-a zis daca a facut-o sa imi ia apararea pentru ca la plecare era in spatele meu si m-am intors cu fata spre el si l-am auzit pe prietenul lui ca zicea ca a fost doar de fatada. Sa mentionez cand sunt suparata sau am o problema il vad ca vine sa ma intrebe ce am sau sa ma ajute daca nu am descurc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hotaraste-te! Esti la liceu sau la munca?

Doar 3 zile in urma ne scriai:
"în 20 Noiembrie | Hellen456 a întrebat:
Salut, am o problema, cum imi dau seama ca baiatul pe care il plac ii pasa de mine si vrea sa ma protejeze? La locul meu de munca sunt majoritatea baietilor pe combinatii..."

Deci, cand ai mintit, inainte sau acum?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-ai schimbat tastele la telefon? Întrebarea ar putea să îți fie eliminată, din cauza ortografiei.
Ar fi bine să editezi textul.

| Hellen456 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc de observatie