| nicusor55 a întrebat:

Cum aflu daca fata pe care o plac ma place?

Răspuns Câştigător
| afrancii a răspuns:

Psi, iti dai seama din gesturi, daca iti zambeste, daca incearca sa vorbeasca cu tine, daca se ofera sa te ajute cu ceva, daca se baga cu tine in seama, dar daca vrei cu adevarat sa stii ar trebui sa o intrebi, este ceva normal nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca ea poate asteapta asta de la tine ca doar tu esti baiatul, sper ca te-am ajutat pupiicii :*winking

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Iti dai seama ca doar nu esti prost, sau esti?

| BeAmazing a răspuns:

Intreab-o daca si ea te place!

| neutrino a răspuns:

Un baiat trebuie sa invete sa cucereasca o fata. Daca fata accepta jocul tau, atunci ii poti propune concret o intalnire.

| Latinmoon a răspuns:

O intrebi dar fi un pic mai subtilwinking
Adica povesteste-i ca iti place de o fata o descri pe ea si dupa intrebi cine sti cine este acea fata? si ii spui ca este ea.
Good luck! >big grin

| NuMaContrazice a răspuns:

Intreab-o.

| Molecula a răspuns:

Stai mult pe langa ea si iti dai seama daca e atrasa de tine sau nu, din cand in cand da-te putin la ea si vezi ce reactie are

| paceandlove a răspuns:

Intreab-o cel mai bine

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pai,se poarta diferit cu tine, se inroseste, se rusineza cand vorbeste cu tine sau altfel te tachineaza mereu. Sper sa te-am ajutat~

| diaadb a răspuns:

Prin gesturi. e apropiata de tine,vorbeste mult cu tine, te baga in seama, iti zambeste, se uita insistent la tine, face glume cu tine? inseamna ca te place. e simplu sa-ti dai seama, trebuie doar sa vezi cum se uita la tine
Daca nu te baga in seama deloc, sau nu-ti zice nimic, imi pare rau dar fata nu te place :* succes

| afrancii a răspuns:

Pai, daca iti zambeste, daca vorbeste foarte frumos cu tine, daca incearca sa se bage cu tine in seama, daca incearca sa te ajute cu ceva. prin gesturi. si daca incearca sa te ia in brate. sper ca te-am ajutat pupicii :*. eu sunt fata si asta as face laughing