| Danyel_1914 a întrebat:

Imi place o fata cum aflu daca si ea ma place si cum ii spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai ii foarte simpu... daca ea ii undeva si ea in alt loc de ex la scoala si ea se uita la tine si tu la ea uitate cat poate sa se uite la tine si uitate la expresia ei de pe fata o sa inceapa sa simta ceva pentru tine sau cand esti tu undeva si se uita pe furis la tine si cand te uiti la ea, ea intoarce repede capul sau cand tu esti pe undeva si ea incepe sa rada sa fie mai distrata si mai ''nebuna'' asa ii fiecare fata deci sper sa mearga aa si incearca sa fi pr ei si sa vb cu eabig grin

3 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Cea mai sigura cale este sa ii zici ce simnti cu adevarat pentru ea fi sincer cu ea

| adee_4040 a răspuns:

Pai incearca sa o iei la intrebari pe prietena ei cea mai buna, sau printre big grin sau ai putea sa incerci sa o privesti insistent sa vezi cum reactineaza daca are tupeu o sati sustina privirea fara sati zica nimic daca si ea te place, dar daca e mai timida o sa puna o alta fata sa se uite daca tu o mai privesti big grin iar ca sa-i spui nusk incearca sa pui putin suflet cand ii spui de preferabil in fata big grin pentru ca cuvintele sunt cele mai puternice cand vin din inima big grin spune-i ce simti si intrabo(dar fii sigur ca si ea te place)

| Yooana a răspuns:

Pai in primul rand fii prietenul ei si afla daca ii place de cineva. In caz ca ii place ast sa vezi ce se intampla iar daca nu ii place de nimeni actionezi tu. te dai pe langa ea. Daca nu vrei sa'i zici in fata fa anumite gesturi ca sa ii dai de inteles ca o plac.SUCCES:*