| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii spun ca il plac si cum aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Cam stiu ce simti oarecum :/. Incearca sa vorbesti cu el, ca prieteni mai intai, iesiti pe undeva, vezi daca este interesat. Incearca sa ii spui subtil ca il placi, poti sa ii faci complimente din cand in cand, ceva gen :"Imi place cum iti sta parul azi " sau "Ai nsite ochii frumosi ", nu stiu, ceva de genul. Cand va mai apropiati spune-i ca il placi si vezi cum reactioneaza, pana la urma urmei nu ai nimic de pierdutwinking!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te plac.
mă placi?

nu-i greu.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Simplu...
dar neserios. (pentru mine happy )

| CristinaSNC a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss!

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Du-te tu mai bine.winking

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Cu placere kiss

| RedBull9988 a răspuns:

In loc sa ii spui ca o placi, mai bine o scoti la un suc, o inghetata, ceva...Ea o sa isi dea seama ce se intampla. Iar, ca sa afli daca te place, observi semnalele care ti le transmite cand esti cu ea, cum ar fi : este timida, in preajma ta, se joaca cu parul, te atinge "din greseala".