| Daniel987 a întrebat:

Cum fac sa nu o mai doara pe iubita mea atunci când facem sex anal? Lubrifiant folosim din abundenta, si nici nu ma grăbesc, dar tot nu simte plăcerea si spune ca este dureros.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Foarte putine femei simt placere la sexul anal. Multe din cele care o fac, o fac sa-i faca e plac partenerului.
Referitor la durere, depinde de mai multe:
1. Daca are placere fata sa faca asa ceva. O sa spuna multi ca nu e asa. Eu ii intreb: de unde stiu? Eu le spun ca eu stiu.
2. Grosimea penisului. Trebuia sa incep cu asta.
3. Modul cum actioneaza partenerul. Si asta o stiu.
4. Chiar si lubrifiantul folosit si cantitatea folosita.
5. Iar o problema principala: modul de pregatire a anusului pentru penetrare. Trebuie sa dureze 15-30 de minute, pana ce muschii acestuia se relaxeaza.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu multe femei simt plăcere dacă fac sex anal. Majoritatea doar îl suportă (mai uşor sau mai greu) numai de dragul partenerului.
Ea trebuie să fie perfect şi total relaxată, altfel apare un cerc vicios: discomfort 》încordare 》 durere şi aşa mai departe.
Foloseşte întâi degetele sau nişte jucării erotice speciale până se învață, abia pe urma treci la chestia reala.

| minrest a răspuns:

Asa este sexul anal; dureros, pericol de murdarire, placerea femeii mica sau absenta. Aa, nu te grabesti? Vezi ca ai luat instructiuinile de la alt aparat; la asta trebuie sa te grabesti. Maxim sapte minute, cand vezi ca au trecut, te dezangajezi si vezi tu mai incolo cum termini.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Intrebai ce sa faci sau cum sa faci sa nu o mai doara?! Sa nu-i mai ceri sex anal.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man asta e nu toate le placen cur.

| Anabela777 a răspuns:

Asta pentru ca sexul anal e dureros in mod normal. Nu poti schimba asta. Voi stiti ca se distrug muschii aceea ce o fac pe fata sa poata sa se tina cand e intr-o situatie in care nu poate merge la baie? Da' ma rog, e viata voastra.