| TheGamer211 a întrebat:

Cum functioneaza un afrodisiac? Stiu ca exista fructe cu acest efect (curmalele etc) dar cum se folosesc? Daca i le dai cuiva ce se intampla?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te exciti

| RAY a răspuns:

Nu exista afrodisiac care sa aiba rezultate e doar efect placebo, daca nu e atractia aia fizica poti sai dai orice, bautura da are un efect pozitiv, vedem oamenii mai frumosi ca in realitate asta e un adevar, dar tu tu urat ea frumoasa sa te placa poate in basme sa fim seriosi

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Daca pentru o persoana cineva e urat, in ochii altcuiva poate sa fie cea mai frumoasa persoana.

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu exista asa ceva, o persoana urata e urata pentru toata lumea, sau facut studii in care o persoana frumoasa a fost frumoasa in toate rasele

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Nu e adevarat laughing. Mie mi-au placut persoane ce le consideram foarte frumoase,iar de exemplu unele prietene le considerau total opusul. Sau invers,nu imi placeau persoane, ce pentru altii erau superbe. Nu stiu de ce studii spui tu, dar frumusetea mereu sta in ochii privitorului, nu toti au aceleasi gusturi, acelasi standarde, suntem diferiti.

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Astia sunt frumosi pentru tine https://www.google.ro/......ps?/search

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

E o lista prea lunga unde majoritatea ori sunt deformati ori handicapati, dar totusi unele persoane de acolo nu-s urate. Credeam ca vorbim de persoane normale. Astea mi se par cam duse la extrem, mai ales titlurile ''tigani borati'', etc laughing).

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ideea e ca si acesti oameni pot sa para frumosi in ochii celor care ii iubesc. Pentru ca iubesti felul de a fi al omului nu imaginea. Si pentru ca frumusetea este trecatoare...

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Dragoste platonica de acord

| mihai69 a răspuns:

Pe mine mă apucă burta dacă mănânc mai multe curmale... Crezi că dacă stau pe tron, îmi mai arde de sex?!?

| lpavel a răspuns:

Daca consumi alimente care au un asemenea efect nu se va vedea nici o schimbare, NU se va vedea nimic, in schimb se va simti putin dar NUMAI putin cand vei face sex! Cam asa sta treaba happy

| Oana92 a răspuns:

Exista alimente care pe moment cresc libidoul, dar efectul este mic. Nu e ca si cum ai da cuiva 2-3 curmale si imediat ar sari pe tine laughing

| TheGamer211 explică:

WoW laughing) Ok doar am vrut sa ma documentez. Aveam si eu niste sperante big grin Mersi oricum

| Foxyyyy a răspuns (pentru TheGamer211):

Se spune ca unele alimente precum stridiile, curmalele, pestele si asa mai departe, ajuta la cresterea libidoului. Poate in cantitati mari, nu stiu cat de adevarat e laughing