| Katts a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata te place? De joi o fata care pana acum nici nu ne bagam in seama a icepu sa ma ia inbrate, sa ma strige pe numele mic [in clasa mea de nebuni toata lumea(in afara de fete si prieteni foarte buni)se striga pe numele de familie], si alte chesti.I-o place de mine sau vre sa vada daca mi-e imi place de ea? Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| MariaFcsb1 a răspuns:

Pai incearca sa pui pe cineva foarte apropiat de ea sa o intrebe si sa-ti spuna si cu ocazia asta iti dai seama daca te place daca nu afli nici asa mai uitate la reactiile ei
Succeshappy:*

| Katts explică (pentru MariaFcsb1):

Chiar la asta ma gandeam si eu!

4 răspunsuri:
| marinela92 a răspuns:

Pai analizeaza situatia vezi daca si tu o placi pe ea happy pentru ca astia ar cam fi semne de indragosteala si stii si tu cum e lucrurile frumoase si de durata vin de la persoanele la care te astepti cel mai putin:*

| Katts explică (pentru marinela92):

Pana acum nu simteam nimic pentru ea, iar acum nu mai la ea ma gandesc si astept sa postati raspunsuri, dar cred ca ar fi pre frumos sa ii placa de mine.

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru Katts):

La orice te poti asteptapuppy dog eyes
Poate si ea te place pe tine dar e timida sa-ti zica