| AndrEyu_9885 a întrebat:

Ies cu o fata afara si ea place pe alt cineva da sta cu mine ma ia inbrate ne pupam nebunii da nu stiu ce are in gand

Răspuns Câştigător
| lolololioly a răspuns:

Poate ca asa e ea. Ii place sa se distreze jucandu`se cu tine. Eu zic sa o iei ca atare si sa nu iti faci sperante pana cand nu o sa vezi ceva concret. Joaca`te si tu cu ea happy si fi relaxathee hee

2 răspunsuri:
| maryusik a răspuns:

Bah eu cred ca ti-a dat papucilaughingGOOD LUCK

| AndrEyu_9885 explică:

Pai nu stiu cum sa ati explic ei ai place de alt baiat da ea imi arata gen ca ma place stii la ce ma refer gen ii place de amandoi da nu stie cu care