| Mircea_3423 a întrebat:

Cum poti impresiona o fata in social media pentru a o scoate la o intalnire in oras?(nu sunt o persoana care sa am poze cu mine in oglinda sau in photoshop ci sunt natural cum cer majoritatea fetelor) deoarece de multe ori incerc sa vorbesc si raman doar la formalitati: ce faci? - bine... Ma poate sfatui vreo fata?

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Probabil ai puţină timiditate...Pentru a scoate o fată în oraş,ai nevoie de mai mult/Părerea mea. Dacă vrei ca o fată să te placă,
fă-i complimente,zâmbeşte-i,poartă discuţii mai serioase,dar nici prea mult,că apoi dai impresii greşite. După toate aceste lucruri, poţi întreba fata dacă doreşte să te însoţească la un suc, sau o cafea.Toate cele bune din partea mea.Nobody4Nobody.