| nexT_2456 a întrebat:

Cum sa fac o fata, sa ma recunoasca, mai exact sa patrund in inima ei, sa aiba incredere in mine.Am cunoscut-o, (s-au mai bine spus i-a ma cunoscut pe mine) acum vreo 5 luni, stiu e teribil demult ( dar de atunci viata mea e un chin de cand am intanit-o, nu mi-o pot scoate nici cum din minte.Am vorbit cu ea pe facebook (abia mi-a raspuns ) doar dupa ce i-am spus daca poate sa stea de vorba cu mine doua minute.I-am spus ca o cunosc, nu i-a venit sa creada, nu stiu daca si-a dat seama ca sunt eu, s-au nu.Am mai voribit ce am mai vorbit, apoi dintr-o data mi-a spus "Pa", dupa ce i-am spus " Asa-i ca ti-ai dat seama cine sunt?". Problema este, ca atunci cand am intalnit-o ea a luat contactul vizual cu mine, si acum nu imi sa cred ca nu isi mai aminteste de mine.Nici acum nu-i mai pot uita ochii care ma priveau foarte adanc, si foarte intens, Nu am intanit-o doar o data am vazut-o de cateva ori, si tot asa ma privea.Asta e, problema, ca daca si-a aminitit, nu inteleg de ce nu recunoaste?! nu i-am dat eu prea multe, detallii, doar am intrebat-o daca a intalnit pe cineva mai special in timpul acela.Si ea mi-a raspuns ca "nu" si radea, stiu poate am gafat ca am vb cu ea pe facebook, nu face to face.Am uitat sa mentionez, ca nu am poza la profil.De aceea as vrea, sa o caut, sa-i mai vad ochii, sa vad daca mai ma priveste ca atunci, si in final sa intru in vorba cu ea "live". Ce spune-ti mai am vreo sansa?!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pune repede o poza din profil si intreab-o apoi din nou.

| dnb57 a răspuns:

Invata sa scrii si o sa stea in limba dupa tinewinking.