| hdgjdhjgfd a întrebat:

cum sa ma obisnuiesc cu singuratatea sa-mi placa sa fiu singur sa nu ma mai macine asta.sunt timid fetele nu ma baga in seama nici daca le zic buna.nu am primit ochi dulci niciodata.am cazut in depresie ca voi ramane singur toata viata m.am taiat inainte cu lama nu mai simteam de loc durere si am ajuns sa o fac cu cutitul.ce sa fac vreau sa ma obisnuiesc singur si sa.mi fie scarba de fete exista pastile ceva fac coktailuri de medicamente.ma omoara gandul sufar si vreau sa scap de asta.despre mn 19 ani solist de muzica turceasca help funda

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine roagă-te să te ajute Dumnezeu să găsești fata pe care El a pregătit-o pentru tine, caută să fii amabil, să faci sport, să ai o sursă de venit cu care să poți întreține o famile.Sunt normale sentimentele pe care le ai, dacă ești timid e mai probabil că te vei potrivi mai bine cu o fată mai vorbăreață.Ai încredere în Dumnezeu, ți-a dat toate talentele necesare pentru a avea o familie fericită.

| TheNigga a răspuns:

Ok man, ai mai pus odata intrebarea asta. Pe orice baiat il intrebi asa ceva iti va raspunde: "Esti barbat sau." Lasa figurile de vinovat, ai 19 ce naiba. Nu te mai comporta ca un plangacios si vezi-ti de viata.

| DoubleCaramell a răspuns:

Muzică turcească? Man, du-te la un psiholog.